Drodzy Rodzice

Decyzją Inspektora Sanitarnego w Wodzisławiu Śląskim oraz za zgodą Organu Prowadzącego od dnia 08.12.2021 r. do 16.12.2021 r. w naszym przedszkolu w jednej grupie – „Smerfy” zawiesza się zajęcia stacjonarne w związku z przypadkiem COVID-19 u jednego 5 letniego dziecka, który miał kontakt z dziećmi w tej grupie.

Dla grupy „Smerfy” prowadzone będzie kształcenie z wykorzystaniem metod i technik nauczania na odległość poprzez stronę internetową przedszkola w zakładce „Smerfy”

Pozostałe 4 grupy – „Biedronki”, „Krasnoludki”, „Sówki” i „Kubusie” będą pracowały normalnie, w trybie stacjonarnym.

Jednocześnie informujemy, że obowiązkowej kwarantannie poddane są tylko osoby z bezpośredniego kontaktu, bez osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących.